Oprogramowanie do obsługi badań

Oprogramowanie do obsługi badań

Polskie, autorskie oprogramowanie do CATI (CATI-System), to nowatorskie rozwiązanie w zakresie przygotowywania i realizacji projektów badawczych wykonywanych techniką CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing). Ta technika świetnie sprawdza się w badaniach różnego typu, od marketingowych, przez społeczne, aż po ewaluacje. Klientom z branży badawczej mamy do zaproponowania sprawdzone metody wsparcia i realizacji badań CATI, a także wprowadzania danych z tradycyjnych badań ankietowych.

Opis CATI-System

CATI-System daje możliwość szybkiego przygotowywania formularzy ankiet, sprawdzania statystyk postępu badania, eksportowania wyników w popularnych formatach. To pełen zakres usług związanych ze wsparciem i obsługą badań CATI, a także wprowadzania ankiet tradycyjnych do systemu elektronicznego. Oprogramowanie udostępniane jest na serwerze usugodawcy. Dzięki zakupowi danej licencji z oferty, klienci otrzymują konta administracyjne i możliwość tworzenia kont ankieterów/koderów. Jako administratorzy tworzą ankiety, sprawdzają statystyki, eksportują wyniki, a także kontrolują pracę poszczególnych ankieterów/koderów.

CATI-System wyróżnia:

- zastosowanie przyjaznego użytkownikowi, intuicyjnego interfejsu,
– pełna zgodność z popularnymi przeglądarkami internetowymi,
– łatwy mechanizm tworzenia i testowania logiki ankiety (przejść pomiędzy pytaniami),
– moduł pozwalający śledzić postępy badania,
– moduł analizy próby pozwalający na automatyczne zatrzymanie badania w przypadku osiągnięcia próby o zadanych parametrach,
– integracja z systemami VOIP,
– nowoczesna infrastruktura IT oraz wsparcie na poziomie IT.

Oprogramowanie do badań telefonicznych w postaci CATI-System daje możliwość przygotowania różnorodnych projektów, zarówno prostych ankiet, jak i skomplikowanych, wieloetapowych badań zawierających treści graficzne czy multimedialne.

Więcej informacji na właściwej stronie oprogramowania do CATI.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Do czego służy CATI-System?
CATI-System to oprogramowanie umożliwiające szybkie przygotowywanie formularzy ankiet, sprawdzania statystyk postępu badania oraz eksportowania wyników w różnych formatach. Dzięki systemowi możliwa jest również bieżąca kontrola pracy poszczególnych ankieterów/koderów. System zapewnia kompleksową obsługę badań CATI, CAWI oraz PAPI, a oprogramowanie udostępniane jest wyłączenie na serwerze usługodawcy.
Dlaczego warto wybrać CATI-System?
CATI-System posiada intuicyjny interfejs, jest w pełni zgodny z popularnymi przeglądarkami internetowymi oraz posiada łatwy mechanizm tworzenia i testowania ankiety. Moduł pozwala śledzić postępy badania i automatyczne zatrzymuje badanie po osiągnięciu wyznaczonego progu wypełnionych ankiet. Jest zintegrowany z systemami VOIP, a także posiada nowoczesną infrastrukturę oraz wsparcie IT.