Konsultacje z lekarzem ginekologiem online. Szybkie porady

Konsultacje z lekarzem ginekologiem online. Szybkie porady

Jak skonsultować problem natury ginekologicznej, kiedy najbliższy wolny termin u lekarza specjalisty dopiero za tydzień? Zarządzanie przyjmowanymi lekami, istotne pytania dotyczące funkcjonowania ciała kobiety, czy też nagłe niepokojące objawy często nie pozwalają czekać wielu dni konsultację z lekarzem. Alternatywą dla wizyt gabinetowych w takich sytuacjach są konsultacje z lekarzem ginekologiem online przez platformę haloDoctor, na której e-Wizyty prowadzi wielu ginekologów.

 

Ginekolog w gabinecie telemedycznym

 

Omówienie ważnych dla pacjentek problemów, takich jak: depresja poporodowa, zmiany w regularności miesiączkowania, pełna sprawność fizyczna w czasie połogu, plany terapii hormonalnej, objawy początków menopauzy, nagłe zmiany ciśnienia i temperatury ciała, zawroty głowy i omdlenia.

 

Konsultacje z lekarzem ginekologiem online umożliwiają pacjentkom otrzymanie eRecept i e-Zwolnień w razie potrzeby. Wystawienie eRecept na leki recepturowe, Rp i Rpw przebiega błyskawicznie, a kod do eRecepty otrzymuje się SMS-em. Każdy kod można zrealizować w aptece na terenie całej Polski.

 

Lekarze specjaliści, poza wymienionymi wcześniej schorzeniami i problemami mogą także interpretować wyniki badań: wymazy, podstawową morfologię, stężenie hormonów we krwi.

 

Rejestrowanie się na wizyty

 

Konsultacje telemedyczne z ginekologiem przebiegają po wcześniejszej rejestracji online na wizytę do gabinetu telemedycznego. Pacjentki w kilku krokach:

 

  • wybierają specjalistę,
  • dokonują wyboru daty i godziny wizyty,
  • wypełniają kartę wizyty pacjenta,
  • potwierdzają rejestrację przez odebrany e-mail,
  • opłacają e-Wizytę przez płatność online.

W wybranym terminie odbędą się konsultacje z lekarzem ginekologiem online na platformie haloDoctor.

 

Opłaty za teleporady

 

Ceny wizyt u specjalistów rozpoczynają się już od 49 zł za wizytę. Konsultacje online z pacjentami odbywają się za pomocą nowoczesnych narzędzi: telekonsultacji, teleporad i videokonsultacji. Zarejestruj się do specjalisty i korzystaj z możliwości e-Wizyt.

 


 

haloDoctor.pl – Konsultacje z ginekologiem online. Porada ginekologiczna. Teleporada. eRecepta.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy za pomocą platformy haloDoctor otrzymam e-Receptę na tabletki antykoncepcyjne?
Oczywiście. Po przeprowadzeniu konsultacji online oraz rozmowie – ginekolog, jeśli uzna to za słuszne, wystawi receptę na odpowiednie pigułki.
Czy za pomocą platformy haloDoctor otrzymam e-Receptę na tabletkę „dzień po”?
Tak. Podczas e-Wizyty, lekarz przeprowadzi wywiad z pacjentem i jeśli uzna za stosowne, wystawie receptę na tabletkę „dzień po”. Wszystko z zachowaniem pełnej dyskrecji, a e-Receptę będzie możliwa do wykupienia w każdej aptece