Lekarz online dla kobiet w ciąży

Lekarz online dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży nie zawsze są w na tyle dobrej formie, aby osobiście stawiać się w gabinecie lekarskim. Często jednak to właśnie one mają wiele pytań, które chciałyby zadać specjalistom. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie tej sytuacji, gdyż przynajmniej w części przypadków mogą one korzystać z pomocy lekarza online. W jakich sytuacjach jest to najlepsze rozwiązanie?

Setki pytań i sprzeczne odpowiedzi

 

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku problemów zdrowotnych szukanie odpowiedzi w wyszukiwarce internetowej nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem i często może przyczynić się do dodatkowego stresu. Pytania z zakresu zdrowia powinno się bowiem zawsze konsultować ze specjalistą, który na podstawie stanu pacjenta będzie mógł przekazać odpowiednie informacje.

 

Takie pytania często mają kobiety w ciąży, które martwią się oczywiście nie tylko o swój stan, ale również o dziecko. Na szczęście mogą one rozwiać swoje wątpliwości dzięki szybkim i wygodnym konsultacjom z lekarzami online.

 

Lekarz online dla kobiet w ciąży

 

W okresie ciąży kobiety powinny korzystać nie tylko z pomocy ginekologa, ale również innych specjalistów. Do grupy tej bez wątpienia należą dietetycy, którzy wskażą, jakie pokarmy spożywać, aby zapewnić dziecku składniki niezbędne do rozwoju. Dodatkowo jeśli matka cierpi na nietolerancje pokarmowe albo ma problem z utrzymaniem wagi, również powinna skorzystać z takiego wsparcia.

 

Z pomocy lekarzy online kobiety w ciąży powinny korzystać również wtedy, gdy cierpią na różnego rodzaju choroby przewlekłe. Chodzi tu zwłaszcza o te, w wyniku których na stałe przyjmują leki. Mogą być one przyjmowane oczywiście tylko pod kontrolą lekarską.

 

Interpretacja wyników badań

 

Kobiety w ciąży muszą też regularnie wykonywać różnego rodzaju badania, w tym m.in. morfologię krwi. Tę ostatnią może zinterpretować nie tylko ginekolog prowadzący ciążę, ale również inni lekarze online, których pomoc jest dostępna poprzez platformę haloDoctor.pl. To bardzo wygodny sposób na skontrolowanie stanu zdrowia, gdyż pacjentka otrzyma wszystkie odpowiedzi bez konieczności wychodzenia z domu, czyli w maksymalnie wygodny dla siebie sposób.

 

Online dostępna jest oczywiście także opieka lekarzy ginekologów, z której kobieta w ciąży może skorzystać wtedy, gdy ma dodatkowe pytania lub opieka lekarza prowadzącego nie jest wystarczająca.

 

Kobiety w ciąży powinny szczególnie troszczyć się o swoje zdrowie i to na wielu płaszczyznach. Na szczęście dzięki platformie haloDoctor.pl mają stały dostęp do opieki lekarzy online i to nie tylko ginekologów, ale również wielu innych specjalistów.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Co zyskają kobiety, które skorzystają z konsultacji online?
Podstawową korzyścią jest możliwość skonsultowania swojego problemu/nowego objawu, czy dolegliwości w szybkim tempie dzięki konsultacji online. Dzięki temu ciężarne pacjentki nie muszą narażać swojego oraz dziecka zdrowia na choroby, które mogą czyhać w poczekali placówki medycznej.
Czy wszystkie badania ginekologiczne można omówić online?
Badania, których wyniki pacjentki otrzymują np. w formie PDF lub wydruku, czy zdjęcia mogą skonsultować podczas konsultacji online na platformie medycznej. Podczas wideorozmowy lub czatu pisanego, pacjentka może wysyłać wyniki badań, które chciałaby omówić z lekarzem ginekologiem.
Czy cena konsultacji jest stała?
Ceny konsultacji online u lekarzy ginekologów zaczynają się od 59 zł i w pakiecie jest konsultacja i ewentualnie związane z nią dokumenty, takie jak e-Zwolnienie, e-Skierowanie lub e-Recepta. Lekarze samodzielnie ustalają cennik, dlatego przed każdą rezerwacją warto sprawdzać cenę konsultacji u danego ginekologa.