Migracja danych – promocja w Medfile, jakiej jeszcze nie było!

Migracja danych - promocja w Medfile, jakiej jeszcze nie było!

Wraz z nadejściem jesieni Medfile przychodzi z największą promocją tego roku do swoich nowych klientów! Oprogramowanie jest dedykowane zarówno dla indywidualnych podmiotów lekarskich, jak i dużych poradni medycznych. Wśród naszych klientów są zarówno pediatrzy, kardiolodzy, psychologowie, jak i dentyści — dlatego nie ma znaczenia, jaką praktykę prowadzisz, gdyż z pewnością dostosujesz program do potrzeb Twojej działalności.

Jesteś zainteresowany najnowszą promocją, którą oferujemy nowym użytkownikom? Chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów o imporcie danych z innego oprogramowania medycznego? Zostań do końca, a my rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

 

Co wchodzi w skład najnowszej promocji w Medfile?

Korzystasz z innego oprogramowania medycznego dostępnego na rynku i zastanawiasz się nad jego zmianą? Nie wiesz, który program mógłby spełnić większość Twoich oczekiwań? Pozwól, że przedstawimy najnowszą promocję Medfile:

  • Uzyskaj możliwość darmowej migracji danych do naszego oprogramowania,
  • Skorzystaj z możliwości używania Medfile przez pierwsze pół roku całkowicie za darmo, a wszystko to dostaniesz, podpisując umowę na jedynie 18 miesięcy.

Takiej promocji jak ta jeszcze nie było! Jest ona ważna do końca tego roku (31.12.2023), dlatego śpiesz się, aby jej nie przegapić.

 

Czy przed wybraniem Medfile mogę przetestować jego działanie?

Jak najbardziej tak. Każdy z naszych przyszłych użytkowników może bez większych problemów założyć konto testowe w naszym oprogramowaniu na 14 dni całkowicie za darmo! W tym czasie możesz korzystać z dostępnych funkcjonalności i testować je bez limitu. Dodawaj pacjentów, umawiaj im wizyty, wystawiaj rachunki czy faktury, dodaj specjalistów i zarządzaj ich grafikiem pracy — a to tak naprawdę tylko część funkcjonalności, które czeka na Ciebie podczas testowania Medfile.

Podczas zakładania konta wpisz kod „Migracja”, aby przy wykupieniu już stałej wersji programu skorzystać z dostępnego rabatu dla wszystkich nowych użytkowników.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, co możesz zyskać podczas przejścia do naszego oprogramowania? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie: (+48) 728 498 407, (+48) 530 000 828 lub e-mailowo biuro@medfile.pl. Czekamy na kontakt właśnie od Ciebie!

Podczas rozmowy możesz umówić się na bezpłatną prezentację naszego oprogramowania oraz dowiedzieć się, czy import Twoich danych z innego oprogramowania do naszego jest możliwy. Nie zwlekaj dłużej, tylko skorzystaj z niepowtarzalnej okazji przejścia do Medfile.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy podczas przenoszenia swoich danych do Medfile mogę liczyć na wsparcie?
Jak najbardziej tak. Cały nasz dział obsługi klienta oraz IT, jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz techniczne kwestie związane z importem danych. Nie krępuj się, tylko skontaktuj się telefonicznie lub mailowo w celu dowiedzenia się niewiadomych dla Ciebie kwestii.
Którzy lekarze mogą korzystać z programu Medfile?
Program Medfile jest dostosowany do lekarzy z różnych specjalizacji. Nasze oprogramowanie współpracuje zarówno z dentystami, pediatrami, ginekologami, jak i fizjoterapeutami. Każdy specjalista może dostosować nasze oprogramowanie pod swoją działalność.
Czy Medfile jest zintegrowany z platformą haloDoctor?
Tak, Medfile posiada integrację z platformą haloDoctor. Dzięki tej integracji nasi specjaliści mogą świadczyć usługi z zakresu telemedycyny. Lekarz może nawiązać kontakt z pacjentem z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy jedynie dostęp do internetu oraz urządzenie mobilne.